3 października 202361 867 68 12sekretariat@spolecznajedynka.pl

Tuż przed feriami zimowymi byliśmy razem na nartach.

17-20 stycznia odbyła się nasza pierwsza licealna wycieczka na narty. Wyjazd zrodził się z inicjatywy uczniów, ale w organizacji bardzo pomogli nam nasi wychowawcy.  Wspaniałą zabawę na nartach zaczęliśmy od razu po przyjeździe do Zieleńca. Mieszkaliśmy Zakwaterowani byliśmy w dwuosobowych pokojach w Hotelu Absolwent. Hotel przytulny, położony naprzeciwko wyciągów i z pysznym wyżywieniem.

Cudowna przygodę z nartami i snowboardem zaczynaliśmy każdego dnia po śniadaniu i kontynuowaliśmy po obiedzie. Po kolacji mieliśmy czas wolny. Część z nas grała w siatkówkę na sali gimnastycznej lub w ośrodku w ping-ponga, niektórzy korzystali  z sauny i kąpieli śnieżnych.  Atmosfera sprzyjała integracji. Dla kilkorga z nas to były pierwsze doświadczenia z jazdą na nartach. Korzystaliśmy z lekcji z  instruktorami, którzy bardzo szybko wpoili nam niezbędna wiedzę to podstawowej jazdy. Dla większości jednak narty i snowboard to „bułka z masłem” więc szusowali po całym Zieleńcu.

Wycieczka trwała 4 dni. Na pewno zapamiętamy ten czas na długo!

Marta

Dane kontaktowe

Społeczne Liceum Ogólnokształcące nr 1 
im. św. Urszuli Ledóchowskiej w Poznaniu
Społecznego Towarzystwa Oświatowego

ul. Grunwaldzka 154, 60-309 Poznań
tel. 61 8676 812

e-mail: sekretariat@spolecznajedynka.pl

KONTO: Santander 40 1090 1346 0000 0000 3403 4262

KRS: 0000061987

Znajdź na stronie