3 czerwca 202361 867 68 12sekretariat@spolecznajedynka.pl
Natalia Mroczek

nauczyciel języka angielskiego

 

W Społecznej Jedynce zaczęłam pracować od razu po studiach - w 2018 roku. Uczę języka angielskiego i jest to moja pierwsza praca w szkole, przez kilka lat prowadziłam też zajęcia dla studentów zaocznych. Od dwóch lat skupiam się wyłącznie na naszych uczniach. 

Ukończyłam dzienne studia I i II stopnia na Wydziale Anglistyki UAM w Poznaniu, kierunek filologia angielska ze specjalizacją nauczycielską. Prace, które obroniłam, dotyczyły nauczania języka angielskiego, a w szczególności gramatyki, z wykorzystaniem technologii i autentycznych materiałów językowych. 

Pochodzę z Gorzowa, ale Poznań stał się już moim domem. Ukończyłam I LO w Gorzowie Wielkopolskim, gdzie skupiłam się na doskonaleniu moich umiejętności językowych. Drugim bliskim mi językiem jest język francuski. Od zawsze jednak wiedziałam, że chcę wiązać mój zawód z nauczaniem języka angielskiego. Moje zamiłowanie do tego języka ujawniło się już w dzieciństwie, kiedy oglądałam kreskówki lub grałam w gry komputerowe w tym języku. Dlatego też wiem, jak ważne jest inspirowanie uczniów i dawanie im okazji do odkrywania możliwości, jakie może im dać umiejętność posługiwania się językami obcymi.

Dane kontaktowe

Społeczne Liceum Ogólnokształcące nr 1 
im. św. Urszuli Ledóchowskiej w Poznaniu
Społecznego Towarzystwa Oświatowego

ul. Grunwaldzka 154, 60-309 Poznań
tel. 61 8676 812

e-mail: sekretariat@spolecznajedynka.pl

KONTO: Santander 40 1090 1346 0000 0000 3403 4262

KRS: 0000061987

Znajdź na stronie