8 czerwca 202361 867 68 12sekretariat@spolecznajedynka.pl
Anna Skrzypczak

nauczyciel wychowania fizycznego

Moje życie to aktywność, ruch, działanie. Szczególną miłością darzę siatkówkę, w którą gram od szkoły podstawowej, odnosząc sukcesy w ligach amatorskich oraz jako licencjonowana zawodniczka. Chętnie podejmuję wyzwania, uprawiam różne dyscypliny sportowe. Kajaki, narty, rowery, pływanie, turystyka górska i biwakowanie, jazda konna i na rolkach, badminton, siłownia, żeglarstwo - to jest to, co kocham! Staram się zachęcać do aktywności i zdrowego trybu życia wszystkich wkoło: moich uczniów, ich rodziców, moich znajomych, przyjaciół i rodzinę. Nie wiem, co to nuda ani czas wolny, nigdy nie siedzę bezczynnie, chętnie wszystkim pomagam.

Pochodzę z Zielonej Góry, tam ukończyłam słynne IV Liceum Ogólnokształcące - “Lotnik” (profil humanistyczny) oraz studia licencjackie na Uniwersytecie Zielonogórskim. Swoje wykształcenie uzupełniłam na Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu. Pracuję jako nauczyciel WF od 2005 roku, w Społecznej Jedynce - od 2007. Bardzo lubię moją pracę i wszystkich moich uczniów (najbardziej tych “niegrzecznych”). 

Prywatnie jestem żoną i matką (mam syna i córkę). Rodzina jest dla mnie źródłem siły i pomysłów - moją inspiracją, wsparciem, wyzwaniem i sensem życia. 

Dane kontaktowe

Społeczne Liceum Ogólnokształcące nr 1 
im. św. Urszuli Ledóchowskiej w Poznaniu
Społecznego Towarzystwa Oświatowego

ul. Grunwaldzka 154, 60-309 Poznań
tel. 61 8676 812

e-mail: sekretariat@spolecznajedynka.pl

KONTO: Santander 40 1090 1346 0000 0000 3403 4262

KRS: 0000061987

Znajdź na stronie