28 maja 202361 867 68 12sekretariat@spolecznajedynka.pl
Krzysztof Kulikowski

nauczyciel religii

W Społecznej Jedynce pracuję od września 2017 roku. Nie myślałem nigdy o pracy katechety, ale życie jednak pisze różne scenariusze i jednak nim zostałem. Wiele osób dziwiło się jak chłopak z tatuażami, słuchający heavymetalowej muzyki może uczyć religii… Praca z młodzieżą jest dla mnie czymś naturalnym, ponieważ w mojej rodzinnej parafii współpracuję z grupami młodzieżowymi. Mam wielu znajomych z różnych środowisk, co pozwala mi nawiązywać dobre relacje z młodzieżą i podejmować podczas naszych spotkań wiele ciekawych dyskusji. W Społecznej Jedynce jestem również wychowawcą. 

Ukończyłem klasę o profilu humanistycznym w IX Liceum Ogólnokształcącym im. Karola Libelta w Poznaniu, następnie studiowałem filozofię i komunikację społeczną na Wydziale Nauk Społecznych w Poznaniu. W 2018 roku uzyskałem tytuł magistra teologii, a w ostatnim czasie ukończyłem również Studium Rodziny. 

Jestem mężem i od niedawna tatą. Kocham muzykę i śpiew. Wiele lat kształciłem swój wokal ucząc się śpiewu klasycznego, a później idąc w kierunku muzyki rozrywkowej i heavymetalowej. Interesuję się teologią, filozofią i psychologią. Wolny czas spędzam z rodziną, a także czytam, podróżuję, gram na gitarze i śpiewam, oraz tworzę filmy do kanału na YouTube.

Dane kontaktowe

Społeczne Liceum Ogólnokształcące nr 1 
im. św. Urszuli Ledóchowskiej w Poznaniu
Społecznego Towarzystwa Oświatowego

ul. Grunwaldzka 154, 60-309 Poznań
tel. 61 8676 812

e-mail: sekretariat@spolecznajedynka.pl

KONTO: Santander 40 1090 1346 0000 0000 3403 4262

KRS: 0000061987

Znajdź na stronie