14 sierpnia 202261 867 68 12sekretariat@spolecznajedynka.pl

Jedne z moich najlepszych wspomnień ze Społecznej Jedynki pochodzą z różnego rodzaju warsztatów takich jak np. warsztaty ekologiczne, czy matematyczne. Zawsze były one świetnie zorganizowane i bardzo dużo się na nich uczyłam. Kolejne wspomnienia dotyczą koncertów charytatywnych, które nie tylko wspomagały rozmaite szczytne cele, ale też integrowały i angażowały w życie szkoły uczniów, rodziców i nauczycieli.

Pasja i zaangażowanie nauczycieli w przedmioty, których nauczali sprawiło, że sama się bardzo zaangażowałam i uczęszczałam na różnego rodzaju kółka zainteresowań. To pomogło mi wygrać konkurs, dzięki czemu mogłam wybrać dowolne liceum aby kontynuować swoją naukę. Możliwość wyboru liceum wpłynęła z kolei na wybór studiów w Anglii na Uniwersytecie w Yorku, co pomogło mi się dostać na studia doktoranckie na prestiżowym Uniwersytecie w Cambridge. Również dzięki Społecznej Jedynce podjęłam naukę gry na fortepianie, która stała się moją pasją i jestem pewna, że muzyka będzie mi towarzyszyła całe życie.

Polecam Społeczną Jedynkę ze względu na postawę, pasję i zaangażowanie nauczycieli, którzy zachęcali do nauki, pokazywali jakie są możliwości i że jak się czegoś bardzo chce i jest się chętnym do pracy, to można to osiągnąć.

Barbara Hadryś (absolwentka 2011)

Dane kontaktowe

Społeczne Liceum Ogólnokształcące nr 1 
im. św. Urszuli Ledóchowskiej w Poznaniu
Społecznego Towarzystwa Oświatowego

ul. Grunwaldzka 154, 60-309 Poznań
tel. 61 8676 812

e-mail: sekretariat@spolecznajedynka.pl

KONTO: Santander 40 1090 1346 0000 0000 3403 4262

KRS: 0000061987

Znajdź na stronie